Znajdź nas na Facebook'u ! Znajdź nas na Nk.pl ! Google +1 Blog Family Tour Vimeo Family Tour

Węgry / termy - gorące źródła

 

O nas

" Zdrowie mamy jedno, warto o nie zadbać..."

Od ponad 18 lat główną specjalnością Biura Zdrowego Wypoczynku i Turystyki Family TOURRpozostaje organizacja i propagowanie wypoczynku przy gorących źródłach zdrowia (źródłach termalnych) Węgier, Słowacji, Czech.

Pomagamy w odkrywaniu i poznawaniu błogosławionych dla duszy i ciała właściwości zdrowotnych, leczniczych, rekreacyjnych i SPA łącząc je z doskonałymi propozycjami turystycznych eskapad... Zawsze ofiarując profesjonalną obsługę oraz maksimum zaangażowania.

Służymy pomocą przy indywidualnym wyborze najlepszego pakietu usług i form zdrowego wypoczynku od rekreacyjnych poprzez zdrowotne aż do leczniczych (z pełnymi pakietami zabiegów i opieką lekarską). Oferujemy najlepsze i sprawdzone uzdrowiska jak i atrakcyjne turystycznie kompleksy rekreacyjne przy źródłach termalnych.

Naturalne gorące źródła - baseny termalne są zjawiskiem niespotykanym w Polsce, a cieszącym się dużym zainteresowaniem turystów z całej Europy. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na lecznicze właściwości wód, które wykorzystuje się między innymi w Gabinetach Kosmetycznych "SPA" oraz oczywiście w leczeniu. Wiele osób cierpiących jest zdania, iż kąpiele w ciepłych źródłach pomagają zwalczyć większość uciążliwych dolegliwości, a przynajmniej znacznie złagodzić ich przebieg. Nie sposób zapomnieć także o walorach kosmetyczno - rekreacyjno - wypoczynkowych takiego wyjazdu łączącego dbałość o własne zdrowie i figurę z odkrywaniem atrakcyjnych turystycznie regionów Europy...

Aby móc skorzystać z naszych doświadczeń i propozycji oraz uzyskać informację o najlepszej ofercie "zdrowego wypoczynku" dla Państwa i najbliższych prosimy o kontakt.
infolinia: 801-009-514 lub tel: 33-853-2075 mobil: 504-43-43-43 ( 8,30 – 20,00)
                                                                   

 
Biuro Turystyczne "Family Tour i King Spa ®" działa jako samodzielny, uprawniony organizator imprez turystycznych i posiada zezwolenie nr 758 wydane przez Wojewodę śląskiego, które potwierdza zabezpieczenie! Zabezpieczenie to zostało dokonane w formie polisy ubezpieczeniowej wystawionej przez SIGNAL IDUNA Polisy KL i NNW uczestników wyjazdów są zagwarantowane "UMOWĄ GENERALNĄ" z SIGNAL IDUNA S.A. Biuro występuje w urzędzie skarbowym pod nr NIP: 548-255-11-54. posiada odpowiednie dokumenty uprawniające do organizowania imprez turystycznych zgodnie z wymogami Ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29.08.1997 r. Stosownie do postanowień art. 14 ust. 4, pkt 1 i 2 ustawy (Dz. U. z 2001 r. Nr 55, poz. 578) z późniejszymi zmianami.

Strona główna Wstecz Dalej

Aktualnie Polecamy

- wprost do twojej skrzynki (co 3 tygodnie)
Rzetelna Firma Wiarygodna Firma Płatności dotpay Opineo Zielone Biuro
zamknij

7 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij